Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir ve insanların iç içe yaşadıkları bir dünya

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gücün Dönüşümü

3 posters
YazarMesaj
Donétello Andréw Darknéss
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 12:47 pm

Anlaşmalı Role Play
Oyuncular:Amanda Maria Blanks
Donétello Darknéss
Kurgu:Donétello okuldan bir insanın kanını içtiği için atıldığından beri ortalıklarda görünmemiştir.Bir gün bir sokakta kendisini avlamaya gelen avcıyı öldürmüş ve kanını içmeyi bitirdiğinde eski dostu Maria ile karşılaşır ve sohbet başlar...
Gecenin o ıslak kokusuna karışan kan kokusu..Peşindeki avcıyı buraya çekiyordu.Ama o Doné'nin kendisini gördüğünü bilmiyordu.Artık onun için bir avcı öldürmek..Bu iş onun için hobi olmuştu.Kendisi belkide vampir dünyasının en safkan vampiriydi.Sokaklardan hızlı bir şekilde geçti..
Bir süre bekledi.Nefes alıp verişi uzun aralıklarla olmaya başladı.Avcı yavaşça karanlık caddeye doğru girmeye başladı.Doné'nin yüzünde ufak bir tebessüm ardından..
"GÜM!"
Adamın üstüne öyle sert bir şekilde kapanmıştı ki..Kemiklerinin kırılmasını kulaklarında duymuştu.Açlığı olmadığı halde aç bir vampir gibi hızlı bir şekilde boynunun yan bölgesine saldırdı.Dişlerini geçirdi.Yumuşak ve hızlı olmuştu.Şimdi boğazından sıcak sıvı bir şey geçiyordu.İşte bu duygu onu öyle rahatlatıyordu ki..
Birden kulağına gelen bir sesle irkildi.Doğruldu karanlığa doğru baktı ve birisinin geldiğini duyabiliyordu.Hemen yan taraftaki karanlık sokağa girdi.Daha sonra bekledi.Elinde değildi.Geleni etkisiz hale getirmek istiyordu.Birden karanlıktan tanıdık bir yüz çıktı.Maria..Okuldaki dostlarından biri ender dostlarından..
"Muhteşem bir gece değil mi?"
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 1:03 pm

Maria sokakta yürüdükçe yolun bitmediğini düşünüyordu.Kendi kendine 'ay allahım yürü yürü bitmedi şu lanet olası yol.!' die geçiştiriyordu.İnsanların kokusunu burnunda hissediyordu.Kendinden geçmişti.Sarhoş gibiydi.İnsanların boyunlarına atlayıp onları ıssırmak ve kan tadını azına hissetmek istiyordu ama iradesine sahip olmayı öğrenmeliydi.Bazen aklından bu zararsız insanları neden öldürüyorum die düşünüyrdu.Bazende canavar gibi zararlı ve kana susamış bir kız oluyordu.Sonunda yavaş yavaş yolun sonuna geliyordu.Güneş kaybolmuştu.Sonunda.Maria ve onun gibi vampirler güneşi sevmezdi.Dolunaydı.İşte bu Maria'nın en sevdiği şeydi.Dolunay.Ay'a baktıkça gözleri parlıyordu.Yanında duran ağacın üzerine çıktı.Etrafı seyrediyordu.Ağacın en tepesindeydi.Sağa baktığında ağaçların arasında birşeyler olduğunu farketti.İki kişi.Sanki kavga ediyorlardı.Derin bir nefes aldı ve burnuna yine o tatlı kan kokusu geldi.Ağaçtan hızlıca yere indi ve oraya doğru koşmaya başladı.Evet yanılmamıştı.Bir insan,peki ya öbürü kimdi ?Tanımak için daha da yakınlaşmıştı ona.Yüzü çok tanıdıktı.Galiba o kişide bir vampirdi ve bir insanı ıssırıyordu.Vampirlerin düşmanı olan vampir avcılarından birisiydi işte oda.Hiç bırakmayacaklar peşimizi die içinden tekrar geçiştirdi ve karanlıkların ardındaki o vampire döndü.Ahh evet bu oydu.Donatello.Okuldan atılmıştı.Haha o iradesine pek sahip olamadığı için kız arkadaşını ıssırmıştı ve okuldan atılmıştı.Bunu fark etti.Ona doğru gülümsedi.Tam birşeey diyecekti ki Donatello erken davrandı..Her konuda çok hızlıydı...

"Muhteşem bir gece değil mi?"

Evet bunu Maria'da fark etmişti.Dolunay ve insanlar.Çok güzel bir ortamdı..

-Donatello..Ah tanrım seni çok özlemişim.. dedi ve ona sarıldı. Hemde ne muhteşem.Etraf avcılarla kaynıyor sanki hepsi ıssırılmak için kaşınıyormuş gibi..

gülmeye başladılar.Avcıdan çıkan kanı görünce dayanamadı ve içindeki o canavar ortaya çıkartmaya başlıyordu yavaş yavaş..
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 1:30 pm

Donétello Maria'ı gördüğü için çok mutluydu.Eski arkadaşı ve dostu..Tek sırdaşı..Birden onun yerde kanlar içinde yatan cesede baktığını gördü.Oraya baktı.İşte gözleri açık ve daha bir şey diyemeden ölmüştü.Donétello ile asla uğraşmamalıydı.İşte sonu her avcının sonu olacağı gibi olmuştu.Ölmüştü..Ardından Maria'ya döndü ve gülümsedi.
"Eh sende bir vampirsin bunu unutma.Ben pek aç değilim istersen o içindeki canavarın susamışlığına son ver."
Evet Maria ona şaşkın gözlerle bakıyordu.Eh ne de olsa okuldan atılmıştı ve uzun bir süredir ortalıkta yoktu.Vampir Avcıları ve VK Bakanlığı tarafından aranıyordu.Vampir Avcılarının arama sebebi tamamen doğaldı.O bir vampirdi.Hemde çok güçlü ve safkan bir vampir..VK Bakanlığı ise..İşte o iş tamamen karışıktı.Bir melez vampir topluluğunu Vampir Avcılarına kendisini ispitledikleri için öldürmüştü.Hemde acımasız bir şekilde..
Bakanlık her ne kadar bunu anlamak istemesede o kendi için şuçsuzdu.Bir an düşüncelere dalmıştı ve Maria'yı unutmuştu.Birden ona baktı.Hala onun önünde duruyordu.Akan kana bakıyor gibiydi.Donétello bu sefer yine gülümsedi.
"Kendine bu kadar eziyet çektirmemelisin.Hadi git ve o kanın tadına bak."
Kan her ne kadar onun için pek iştah açıcı olmasada bir vampir olduğu için bu kanın tadı onlara şerbet gibi geliyordu.Hele ki açlığı son noktaya kadar dayandıysa..İşte o zaman kana kana susuzluğunu gidermek zorunda kalırdı.Mari bir cesede bakıyor bir Donétello'ya son olarak Donétello'ya baktı ve cesede doğru ilerlemeye başladı.
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 1:42 pm

Maria hala cesedin o güzel kokusunu burnunda hatta tüm vücudunda hissedebiliyordu.Uyuşturucu gibi gelmişti ona.Her nefes alışında o koku burnunda tütüyordu.Dayanmaya çalışıyordu ama yapamıyordu.Karşısındaki şeye bağımlıydı.Kana.

"Eh sende bir vampirsin bunu unutma.Ben pek aç değilim istersen o içindeki canavarın susamışlığına son ver."

Buna son vermek istiyordu.Adama doğru baktı.çindeki o canavar harekete geçmiş gibi davranıyordu.Resmen çıldırmıştı.Bir yudum sadece bir yudum alacaktı.Sonra bırakıcaktı elbette..

Kendine bu kadar eziyet çektirmemelisin.Hadi git ve o kanın tadına bak."

-Bunu denemem gerekiyo ..

dedi ve adamın boynuna sarıldı..Çıldırmıtı adeta.İşte şimdi canavar ortaya çıkmıştı.Bu halinden nefret ediyordu ama elinde değildi mecburdu.Ya avcı onu öldürecekti ya da Maria..Tabikide avcı ölecekti işte ! Fakat iradesi kanı tattıktan sonradevre dışı olmuştu.Hiçbir şekilde kendisini durduramıyordu..
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 5:34 pm

Maria bir anda cesede doğru saldırdı.İşte vampir iç güdüsünün gücü buydu.Hakim olunamayan güç..Yıllardır bu avcılardan kaçmış ve onları öldürmek için ısırmıştı.Bu dünyadaki vampir dengesini korumak için bu hayatta uğraşıyordu.Kendisi olduğu sürece asla vampir soyu tükenmeyecekti.Kendisi seçilmiş birisi olarak bilinirdi okul zamanında..
Maria açlığını dindirmiş bir şekilde cesedin başından kalktı.Ona baktı.Tam kolunu ağzındaki kanı temizlemek için götürdüğünde vampir yeteneği ve refleksleri ile çok hızlı bir şekilde bir anda cesedin başında belirdi ve kumaş yırtılması sesi geldi.Mari şaşkın gözlerle ona bakarken Doné ona yırtılmış kumaş parçasını uzattı.Sonrada gülümseyerek:
"Elbiseni bu pis insan yüzünden batırmak istemezsin.Bunu al.Eee ben buralardan gidince neler oldu?"
Pek umrunda olmasada Maria ne yapmıştı onu merak ediyordu.Arkadaşı ne yapmıştı.Koruduğu ve kız kardeşi gibi sevdiği arkadaşı.Sırdaşı..Hala hayattaydı bunun için çok mutluydu.Belki onca kötü geçen günlerin en güzeli buydu.Eski dostuna kavuşmak..
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 6:17 pm

Mari sonunda cesedin başından kalkmıştı.Kana susamışçasına neredeyse adamın bütün kanını emmişti neredeyse.Tam eliyle azının kenarını silecekti ki Donetello
adamın giysisinden bir parça yıratarak Mari'ye uzattı.Gülümsedi..

Elbiseni bu pis insan yüzünden batırmak istemezsin.Bunu al.Eee ben buralardan gidince neler oldu?"

Haklıydı.Adama nefretle bakıyordu neredeyse.Done'ın ona uzattığı parçayla azının kenarını sildi ve yere fırlattı.Ayağıyla üzerine basarak

-Lanet olsun bu avcılara.!Onlar yüzünden birgün soyumuz tükencek ! Ama buna asla izin vermicem !

dedi.Hafif sinirlenmişti.Daha sonra Done'a döndü ve sorusunun cevabını çok geçmeden verdi.

-Ahh,sensiz okulun tadı çıkmıyordu.Şu yalaka çocuk peşimi bırakmadı.Sen varken korkuyordu hep birlikteydik hatırlarmısın ?Ogülere geri dönmek istiyorum ama ne yazıkki zamanı geri alamıyoruz.Kendimi o çocuğun yanında zor tutuyorum biliysun ben iradeye sahip olma konusunda bazı vampirlerden daha iyiyim.Ama birgün gelicekti ki onu ıssırıcaktaım allahtan okul bitti.Seni çok özledim.Okuldan atıldığından beri hiç konuşmadık.Biliyormusun ben vampir olmayı çok istiyordum senin gibi..ve bu oldu.Sokakta yürürken bir vampir tarafından ıssırıldım ilk başta çok acı çektim ama sonra zehrin vücuduma yayılmasıyla hayata yep yeni birşekilde başladım.Artık bende bir vampriim.Sendenim.Artık birlikyeyiz Done..öyle değil mi ?

Dolunayın yüzüne yansıyan o beyaz ışığıyla gözleri hala parlıyordu.Done'un vereceği cevabı bekliyordu.
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 6:50 pm

Donétello şaşkın ama sevinç dolu bir ifadeyle ona baktı.Artık ayrılmıyacaklardı.Kardeşini asla bırakmıyacaktı.Hemde asla..
Birlikte bu yolda savaş vericekti ve onun zarar görmemesi için elinden geleni yapacaktı.Artık bu hayatta birisi için yaşama bağlamıştı.Artık bunun için savaşacaktı.Ona baktı ve gülümsedi.Belkide hayatında ilk defa birine bu kadar yakın davranıyordu.
"Artık ben hep yanındayım kardeşim.Hiç ayrılmayacağız.Hemde hiç."
dedi.Yüzündeki gülümseme gittikçe yayıldı.Dolunayın ışığı altında bu karanlık sokakta duruyorlardı.Onun için hiç önemli değildi.Burada sabaha kadar bir vampir avcısını bekleye bilirdi.Ama artık gitmeleri gerekiyordu.En azından buradan..
"Kardeşim artık buradan ayrılsak iyi olur çünkü arkadaşları dönmeyen avcılar buraya gelebilirler."
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 10:02 am

İiçndeki özlemle ondan ayrılmak istemiyordu.Onu okdar çok özlemişti ki..Done Mari'yi hep korurdu okulda,sokakta hatta arkadaşlarıyla arasındaki ilişkilerde bile.Mari'nin en güvendiği dostuydu..Ona tekrardan kavuşmak hayatındaki en güzel şeydi.Done vampirken sadece Mari'ye karşı iradesini koruyabiliyordu çünkü aralarındaki dostluk ölümsüzdü..Ama en sonunda Mari'de vampire dönüşmüştü artık ikiside birbirini tamamlıyordu.Dostlardı hatta ötesi kardeş..Amber kendisini Done'ın azından çıkan cümlelere odaklamıştı..

"Artık ben hep yanındayım kardeşim.Hiç ayrılmayacağız.Hemde hiç."

Bu söz Amber'in kendisini güvende hissetmesini sağlamıştı.Gülümsedi.

-Kardeşim sensiz bir hayat birdaha düşünmek dahi istemiyorum seni bulmuşken birdaha kaybetmek..Asla istemiyorum !!!Bundan böyle biz birlikteyiz..

Yüzünde ciddiyert vardı.Bu konuda ciddiydi.Çünkü hayattaki tek güvendiği insandı.Annesi ve babasını kaybettikten sonra karşısına çıkıp onu o karanlıktan çıkartıp aydınlıkla yüzleştirmişti ve onun sayesinde şimdi dünyanın en mutlu insanıydı.

"Kardeşim artık buradan ayrılsak iyi olur çünkü arkadaşları dönmeyen avcılar buraya gelebilirler."

Hayır.Bu sözü duymak istemiyordu.Ondan ayrılmak karanlığa dönmek istemiyordu.Çalıların arasındaki çıtırtı avcıların o enfes kan kokusu burnunda tütmeye başladı.Galiba gitmek en doğrusuydu.Ama ama Done..

-Lütfen Done beni bırakma..Seni bulmuşken kaybedemem.Lütfen Done yarıdm et bana tekrar karanlığa dönmek istemiyorum..Buradan gidelim ama beni bırakma lütfen..

Yüzündeki çaresizlik ve gözünden damlayan göz yaşları ile Done'a bakmaya başladı..
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 1:57 pm

-Lütfen Done beni bırakma..Seni bulmuşken kaybedemem.Lütfen Done yarıdm et bana tekrar karanlığa dönmek istemiyorum..Buradan gidelim ama beni bırakma lütfen..

Tam bu sözlere yanıtını verecekti ki burnuna kan kokusu gelmeye başladı.İnsan kanı..Avcıların kanı..Etrafına bakındığında sakin gibi görünüyordu.O zaman daha buraya yaklaşmakta olduklarını gösteriyordu.Ona baktığında gözyaşları dolunayın ışığı altında bir inci gibi parlıyordu.Bunu yapmamalıydı.Kardeşini..bu dünyada tek bir kişiye vampir iradesini koruduğu kişi bırakmamalıydı.Ama kendisiyle gelmesi..
Bu önemli değildi.Kendisiyle olduğu sürece daima güvende olurdu.Elleriyle gözyaşlarını sildi ve yaşlı gözlerine baktı.

"Seni tekrar oraya göndermiyeceğim kardeşim.Hemde asla..Şimdi buradan uzaklaşıp birlikte kalacak bir yer bulalım..Bundan sonra hep beraberiz kardeşim..Hemde daima"

Daha sonra onun elini tuttu.Buradan ayrılmaları gerekiyordu.Hemde hemen..Bir hareketle göğe yükseldi ve bir binanın tepesine çıktılar.Uçmak şuanda onlar için çok tehlikeli olacaktı.Avcıların sayısının artığını hissede biliyordu.Kan kokusu gittikçe sertleşiyor ve yakınlaşıyordu.Kısacası büyük ve önemsiz bir tehlike yaklaşıyordu.Maria'ya döndü.

"Vampir yeteneklerimizi kullanmamalıyız.Yoksa bizi kolaylıkla bulabilirler.Gel şu aşağıya doğru uzanan merdivenlerden gidelim.Sakın korkma ben burdayım ve seni asla bırakmayacağım."

Nithya Abigail Kreindel
VK Konsey Başkanı
VK Konsey Başkanı
Nithya Abigail Kreindel

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 7:03 pm

daha sitede rp in kısımları açılmadığından dolayı rp niz iptal edilmiştir. Konu Kilit ...
http://vampirekisses.yetkinforum.com
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

Gücün Dönüşümü Empty
MesajKonu: Geri: Gücün Dönüşümü   Gücün Dönüşümü Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 7:07 pm

hee ok takıl aslığğğğğğğğğğğ Smile

Gücün Dönüşümü
1 sayfadaki 1 sayfası