Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir ve insanların iç içe yaşadıkları bir dünya

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*

5 posters
YazarMesaj
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Empty
MesajKonu: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:20 pm

Adım Çisem. Tek isimliyim. İstanbul'da oturuyorum. 14 yaşındayım, 8'e gidiyorum. SBS'ye hazırlanıyorum. Yani hazırlanıyor sayılırım, hala çalışmaya başlamadım xD Rp sitelerinde artık 2 isim kullanırım. Biri Penelope Maria Lewis diğeri ise Erica Luciana Kaléâ. Bir sürü rp sitesine üyeyim *-*

Tembel bir insan olduğumu kabul etmeliyim. 5dk dan fazla ders çalışmayı hâlâ beceremedim. Elime ders kitabı alsam hemen bırakır PSP'min başına gömülürüm. Eğlence düşkünüyümdür. Yorucu ve sıkıcı işlerle genellikle uğraşmam. Uğraşsam da genellikle uyduruk bir şekilde yaparım. SBS'den de aynı şekilde uyduruk bir liseye gircem zaten Razz

Müzik zevkime gelince... Arabesk hariç her tür müziği dinleyebilitem var. Ama ağırlıklı olarak Rock severim. Şebnem Ferah, Paramore, Özlem Tekin, Avril Lavigne, Hayko Cepkin vazgeçilmezlerimdir. Ama şu sıralar her saniye dinlediğim 3 şarkı var. Manga-Dünyanın Sonuna Doğmuşum, Paramore-Decode, Muse-Supermassive Black Hole.

1.5 Yıldır rp yapıyorum. Bir ara bıraktıydım ama. 1yıl diyelim biz ona... Hep HP rpleri yaptım. Diğer rpler daima baymıştır beni. Rp'de pek iyi olduğumu söyleyemem ama kötü de değilim hani ^^ Neyse, rp'mi ilerde görürsünüz.

Hastası olduğum filmler; Testere 4, Alacakaranlık, Scarry Movies Series, Not Another Teen Movie. Alacakaranlık artık benim hayatım zaten. Onunla yatıp onunla kalkıyorum. Testere 4'ü sevmemin sebebi de ordaki yöntemleri çok güzel bulmam. İlgi çekici bence ya. Öhöm, sadist gözüyle bakmadan ben diğer paragrafa geçiyim.

En sevdiğim kitap serileri; Alacakaranlık ve Harry Potter. Alacakaranlığın 4 kitabını da okudum. Jacob benim hayatımın aşkı hatta artık. Posterini öpüp uyuyorum, okulda sıramda onun adı yazıyor, msnimde onun resmi var, kişiselimde Kiss Me Ceykıp Eat Me Ceykıp yazıyor falan... Öyle bir manyağım işte. Harry Potter'dan da tabii ki en çok Robert Pattinson'u seviyorum ama asla Taylor Lautner(Jacob) kadar olamaz benim için.

Nese... Fazla konuştum. Sözü size bırakıyorum. xD
Nithya Abigail Kreindel
VK Konsey Başkanı
VK Konsey Başkanı
Nithya Abigail Kreindel

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:21 pm

Çiğsem bebeğim hoşgeldin hayatım Cool Başka siteden kopyaladın di mi bu tanıtımı Laughing Neyse tekrar hoşgeldin tatlım. Özledim senü Razz
http://vampirekisses.yetkinforum.com
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:23 pm

Yoo.. Şimdi bizzat yazdım xD İlk defa kastım kendimi bu kadar xD Daha uzuycaktı da... xD Hoşbulduk bidenem, ben de seni özledim xD
Nithya Abigail Kreindel
VK Konsey Başkanı
VK Konsey Başkanı
Nithya Abigail Kreindel

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:26 pm

özle bir zahmet Razz Siteyi yaymayı unutma (=
http://vampirekisses.yetkinforum.com
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:27 pm

Kendi sitemi bir yayıyım, bunu da yayarız xD
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:30 pm

Hahahha gerçekten çok eglenceli b kişiliğin var tatlım ben naz Wink okurken çok güldüm Very Happy
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:31 pm

O hafifletilmiş hali. Benden korkarsınız diye kısa kestim xD xD Tanıştığıma memnun oldum canım ^^
Justin Eric Howard
I. Sınıf
  I. Sınıf
Justin Eric Howard

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 9:44 pm

Sevdiğin filmleri sevdim Very Happy Evet eğlenceli bir kişiliksin. Ne diyim; iyi, güzel, hoş Very Happy
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:15 am

Ben de sevdiğim filmleri seviyorum ne tesadüf dimi xP Evet, eğlenceli kişiliğimde manyaklığımdan geliyor zaten. Kendini azıcık seviyorsan benden uzak durmanı tavsiye edebilirim xD Kendime benzetebilitem var Razz Neyse sağol ^^ *Korkutmadan tüyen ben*
ELain Loisa O'BLad
I. Sınıf
  I. Sınıf
ELain Loisa O'BLad

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 2:01 pm

Çiğsem , tanışıyoruz zaten meraba =)

Hönk ! Bir Naz daha ! Tanrım ! xD
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 5:31 pm

Ihm... SD'den diğ mi? Evet... Sana da Merhaba xD
ELain Loisa O'BLad
I. Sınıf
  I. Sınıf
ELain Loisa O'BLad

MesajKonu: Geri: Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*   Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis* Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:35 pm

Evet SDden ! Ahh , gençlik anlarım serpişti gözümde Razz

Ç i s e m ~ P e n e l o p e *Nemesis*
1 sayfadaki 1 sayfası