Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir ve insanların iç içe yaşadıkları bir dünya

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin !!!

4 posters
YazarMesaj
Justin Eric Howard
I. Sınıf
  I. Sınıf
Justin Eric Howard

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 9:35 pm

Benim adım da Çağrı. Manyağın tekiyim abi. İstanbul Ateşehir mekanım, Yaş 18. Lise 1 de okuldan atıldım Very Happy. Yaratıcıyımdır. Bazen de tam bir mal olabiliyorum. Very Happy İyi Role Play yaparım. Gündüzleri Ataşehirde akşamları taksimdeyimdir. Yani yaşamayı bilen biriyim. Kitap olarak Tolkien eserlerini severim. Her kitabını defalarca okumuşumdur, o adam süper yaa. Rap müziğini 99 yılının bir kış gününde manyaklık derecesinde sevdiğim Eminem sayesinde tanımışımdır ve o günden bu yana dinlemekteyimdir. İyide bir söz yazarıyımdır. İlkokul beşinci sınıfta başladım söz yazmaya..Bikaç tane şarkımda var ama söylemicem isimlerini Very Happy Sevdiğim ve izlemeye doyamadığım filmlere gelince bir numara, Lord Of The Rings. İki numara, 13.Cuma. Üç numara, Saw I. Evet bu filmlere bayılıyorum. 3 yıldan daha fazla süredir rp yapıyorum. İlk olarak Lotr rpleri ile başladım, sonra Hp şimdide Vampir Very Happy Bakalım daha neler çıkıcak Very Happy

Bu kadar yeter yaa ayrıntılar bana kalsın Very Happy
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:19 am

Tek tek her cümleni yorumlıcam *kimmiş manyka gör Razz*

İlk olarak. Güzel adın var. Modern, her zaman sevmişimdir o adı xD Mekan güzel ^^ Yaş itibariyle abi mi desem acep Razz Lise 1'den atılmak... Senin yolunda ilerliycem sanırım xD Tam bir mal olabilmek zor bişi değil. Hava atma, ben daima malım xD Mekanlar güzel, tebrik ediyorum seni xD Tolkien... Hiç duymadım, bi'ara deniyim ya xD Rap müziği sevmiyor olmama rağmen Eminem'i çok severim. Özellikle Real Slim Shady'msi bi şarkısı vardı o. Az çok burdan da benziyorum sana Razz LOTR harici diğer film zevklerini de taktir ettim yani. 13. Cuma, Saw... 13. Cuma'yı izledim mi hatırlamıyorum ama manyak bi' film olduğunu biliyorum xD LOTR repe nasıl bişi bi'ara bana anlatsana, merak ediyorum Razz Nese, aramıza hoş geldin xD
Nithya Abigail Kreindel
VK Konsey Başkanı
VK Konsey Başkanı
Nithya Abigail Kreindel

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:47 am

Penelope Maria Lewis demiş ki:
Tek tek her cümleni yorumlıcam *kimmiş manyka gör Razz*

Çisem. Sen mi ben mi manyak ? Sen bence bir düşün bunu x)
http://vampirekisses.yetkinforum.com
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:54 am

Ben canım ^^ Manyaklıkta tek geçerim Razz
Nithya Abigail Kreindel
VK Konsey Başkanı
VK Konsey Başkanı
Nithya Abigail Kreindel

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 12:41 pm

Çağrı >.< Sence Çisem mi ben mi ?
http://vampirekisses.yetkinforum.com
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 12:55 pm

Beni daha tanımıyor ki =P
Justin Eric Howard
I. Sınıf
  I. Sınıf
Justin Eric Howard

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 1:30 pm

Tamam o zaman mademki konu açıldı söylim, bikaç kişiyi yaraladım, sıra arkadaşımın gözüne pergel soktum birinci sınıftayken ve çocuk kör kaldı.İki kez intihara teşebbüs bile ettim..Ama bunlar küçük şeyler tabi Very Happy Daha kötülerinide yaptım ama söylemem. Wink
Penelope Maria Lewis
I. Sınıf
  I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 1:53 pm

Aaa ne güzel dinliyordun, devam et sen (A) Örnek aldığım bir insan olcaksın Çağrı xD
Katheriné Eléna Margeaux
Gezgin Vampir
Gezgin Vampir
Katheriné Eléna Margeaux

Justin  !!! Empty
MesajKonu: Geri: Justin !!!   Justin  !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:35 pm

Hahahahah ben yannıslıkla pergelle arkadasımın kolunu delmiştim Razz ama sizinkilerin yanında küçükcük kalıyo Very Happy

Justin !!!
1 sayfadaki 1 sayfası